جستجو

تبلیغاتبرگزاری مراسم گرامیداشت " روز ششم دی ماه "

  همزمان با سایر جوامع و کانونهای سردفتران و دفتریاران در سراسر کشور مراسم گرامیداشت روز ششم دی ماه روز " دفاتر اسناد رسمی " و هفته نکوداشت " سند رسمی " در کرمانشاه برگزار گردید . این مراسم باشکوه در روز یکشنبه ساعت 18 الی 21 در سالن غذاخوری گل و با حضور مقاماتی از دادگستری ، مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک استان آقای دالوندی و معاونین محترم ایشان و همکاران محترمی از ثبت و همچنین با حضور تنی چند از مقامات انتظامی استان ، کانون وکلا ، و همکارانی از جامعه سردفتران ازدواج و طلاق و جمع زیادی از همکاران سردفتر و دفتریار استان و در فضایی آکنده از مهر و دوستی برپا شد .

  مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد . سپس جناب آقای محسن اخوان گوران سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی شماره 6 کرمانشاه و عضو هیئت مدیره جامعه ضمن خوشامد گویی به حضار به اهمیت و جایگاه ثبت و دفترخانه پرداخت و خواستار تداوم راه نیک و پاک اساتید فقید این صنف توسط همکاران شد .

  سخنران بعدی مراسم حاج آقا نریمانی سردفتر محترم دفتراسناد رسمی شماره 114 کرمانشاه بودند . ایشان به حسن انتخاب روز ششم دی ماه که مصادف است با گذشت 286 مین روز از سال و تقارن آیه 286 سوره مبارکه بقره با آن به اهمیت و جایگاه ثبت و معاملات از دیدگاه قرآن پرداختند . وی در ادامه سخنانش اهداف ثبت و تنظیم اسناد رسمی را در سه محورعمده شامل پوشش اهداف سیاسی ، پوشش اهداف اقتصادی و پوشش اهداف قضایی تقسیم نمودند و به تشریح هر کدام از آنها پرداختند .

  سخنران پایانی مراسم دیشب حاج آقا صدیق صفایی سردفتر محترم دفتر اسناد رسمی شماره 30 کرمانشاه و رئیس جامعه سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه بودند . وی در ابتدای سخنانش از حضور گرم و صمیمی حضار تشکر کردند . سپس مراتب تشکر و قدردانی خود را از حمایت های بی دریغ مدیر کل محترم ثبت اسناد و املاک جناب آقای دالوندی و معاون محترم ایشان آقای مرادپور در امر انتخابات کانون سردفتران و دفتریاران بیان داشتند . همچنین ایشان به ایجاد و تشکیل شورای حل اختلاف در جهت رسیدگی به موضوع شکایات سردفتران و دفتریاران در محل کانون پرداختند و افزودند این امر باعث تسریع روند امور خواهد شد . وی در قسمت پایانی سخنانش بر اهمیت و جایگاه و نقش وتاثیر ثبت و دفاتر اسناد رسمی بر اساس آیات قرآن تاکید نمودند .

  سپس گروه موسیقی به اجرای مراسمی پرداختند و در انتها از مهمانان با صرف شام مفصلی پذیرایی شد .  

       

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 7 دي 1394
  منبع
  برچسب ها : اسناد ,رسمی ,مراسم ,محترم ,سردفتران ,کرمانشاه ,اسناد رسمی ,سردفتر محترم ,پوشش اهداف ,رسمی شماره ,دفتر اسناد ,
  برگزاری مراسم گرامیداشت " روز ششم دی ماه "

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 10 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر